Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Twilight saga.
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Sulpicia Volturi

Go down 
AutoriusPranešimas
Sulpicia Volturi
Life is me
Sulpicia Volturi


Pranešimų skaičius : 35
Join date : 2009-06-25

Sulpicia Volturi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Sulpicia Volturi   Sulpicia Volturi Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 7:17 am

Aš esu Sulpicia Volturi.
Man virš 2000 metų bet atrodau kaip 25.
Esu vampyrė.
Gyvenu su volturiais
Mano istorija.
Sulaukus septyniolikos ji pradėjo abėjoti jos tėvų vertybėmis ir įsistikinimais,nekęsti aplinkos,kurioje gyvena.Visa tai jai kėlė depresiją ir ji nusprendė išvykti,bet tai pabandžius paaiškinti tėvams jie su ja nesutiko ir išvarė ją iš namų ,tačiau su brolio pagalba ji nukeliavo į Pizą.Atvykusi neturėjo kur apsistoti,todėl jai teko gyventi gatvėje.Jai trūko kažko,kuris ją saugotų ir globotų.Vieną diena Sulpicia sėdėjo vienoje iš Pizos gatvių, nors dar buvo šviesu,gatvė buvo visiškai tuščia.Staiga ji išgirdo žingsnius,pasukusi galvą pamatė nepaparastą vyrą , kuris greitai artinosi prie jos.Pastebėjusi jo juodas akis ir balta odą ji siaubingai išsigando ir sustingo iš baimės.Sulpicia,pajutusi skausmą,krito ant žemės ir kantriai laukė savo mirties.Šiek tiek pramerkusi akis ji pamatė du juodai apsirengusius žmones. Vienas iš jų puolė kitą.Kol ji raitėsi iš skausmo,virė inirtingos kautynės.Nespėjusi įžiūrėti užpuoliko veido,Sulpicia prarado sąmonę,o atsibudusi daugiau nieko nebeprisiminė.Tas, kuris patraukė nuo jos užpuoliką,buvo vardu Aro Volturis.Vėliau išaiškėjo,jog ji buvo užpulta dienos šviesoje,o vampyram nedera pasirodyti kai šviesu.
Ji ištekėjo už Aro, tačiau jų santykiai visada buvo labai slapti ir uždari nuo pasaulio.Sulpicija labai retai palieka pilį, o jei ir palieka to nedaro be palydos.Sulpicia nėra viena iš tų,kurie nuolatos skundžiasi.Ji-tyli,uždara tačiau labai savimi pasitikinti moteris.Jai labai patinka gyvenimas su Aro,nors ji ir neturi daug laisvės.Tačiau ar ne to ji norėjo?Ji norėjo jaustis saugi ir dabar tai gavo.Kartais reikia atsargiai galvoti norus
Bei foto:
Sulpicia Volturi 2331371399_small_1
Atgal į viršų Go down
 
Sulpicia Volturi
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Aro Volturi
» Jane Volturi

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Personažai-
Pereiti į: